054-312-4430

לשליחת פרטים:

תיקון דלתות

תיקון דלתות פנים וחוץ

על חשיבותן של דלתות – פנים או חוץ, ניתן לדבר רבות; הן משמשות אותנו במשך שנים, תורמות לפרטיות ולתחושת ההגנה שלנו וכיום הן גם פריט דקורטיבי בלתי נפרד מנוף המבנה. אך כבכל אספקט בחיינו, גם הן אינן מושלמות; תיקון דלתות יידרש במקרה של חריקות פתאומיות או תקלות נוספות שעלולות לפגוע בתפקודן ואף להוות סכנה למשתמש.

באילו מקרים יידרש תיקון דלתות בביתנו?

החדשות הטובות ביותר הן, שגם במקרה והדלת שלנו נפגעה, ישנם פתרונות! אך כמובן, כדאי להשאיר את מלאכת תיקון דלתות לאדם מקצועי המתמצא בעולם התקלות האפשריות שעלולות לפגוע בדלתות שלכם. אך באילו מקרים נצטרך את עזרתו?

  • נזק פיזי – חפץ גדול שפגע בדלת, שריטות, חשיפה ממושכת למים ואש ואפילו ניסיון פריצה לא מוצלח; אלו עלולים להביא לנזק פיזי ממשי לדלת. איננו רוצים שהדלת שלנו תיראה לא טוב, ולכן במקרים אלו נזדקק לשירותי תיקון.
  • מנגנון פגוע – שימוש חוזר בדלת במשך הרבה זמן עלול להביא לשחיקה של המנגנון. מעבר לכך, גם שימוש בכוח פיזי מוגזם (בלי כוונה כמובן) תוך שימוש בדלת עלול לפגוע במנגנון. בנוסף, לעיתים גם מנגנון הנעילה של הדלת עלול להיפגע.

המומחים של חברת עלית התקנות יבצעו את העבודה במקצועיות המרבית

בחיפושכם אחר איש מקצוע אמין ומקצועי שיבצע את העבודה לא רק במהירות, אלא ביעילות ובמחיר אטרקטיבי, כדאי כמובן לבחור בסופו של דבר בחברה הטובה ביותר, המוכרת בשוק ובעלת הניסיון הרב ביותר. עלית התקנות מספקת שירותי תיקון לכל סוגי הדלתות, מידיהם של בעלי מקצוע שהוכשרו למשימה בצורה הטובה ביותר. אל תגידו לעצמכם ש"תתרגלו לחריקות" של הדלת הישנה שלכם, צרו עמנו קשר ואנו נגיע עד אליכם, ונחזיר את השקט והשלווה לחייכם.

תיקון דלתות פנים וחוץ

עוד בנושא:

חידוש דלת כניסה

חידוש דלת כניסה מעץ, פלדה, מעצבות ועוד  דלתות הכניסה אומרות הכל על הבית, או המשרד שלכם. דלתות יפות ואיכותיות ישפרו את...

ציפוי דלתות

ציפוי דלתות חוץ בני אדם אוהבים להתחדש ולהתרענן, והדבר נכון גם לגבי הסביבה הפרטית שלהם. בין אם מדובר בכורח הנסיבות או...

חידוש דלתות פנים

חידוש דלתות פנים ישנות מידי כמה שנים אנו מרגישים צורך לרענן את ביתנו, מקום העבודה, או בית העסק. אלמנט אחד שנרצה...

ציפוי דלת פלדלת

אין אדם בישראל שלא מכיר את דלתות פלדלת – הפופולריות שלהן עצומה, וכמו החברה, גם אדם המבקש לשדרג את מראה...
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט