054-312-4430

לשליחת פרטים:

ציפוי דלתות

ציפוי דלתות חוץ

בני אדם אוהבים להתחדש ולהתרענן, והדבר נכון גם לגבי הסביבה הפרטית שלהם. בין אם מדובר בכורח הנסיבות או פשוט צורך בחידוש, לא תמיד צריך לרוקן את הארנק עבור המטרה, בעיקר אם מדובר בדלתות שלנו.  ציפוי דלתות הוא המילה האחרונה בכל הקשור לחידוש דלתות הכניסה, עפ"י בחירתכם!

ציפוי דלתות – איך בעצם זה עובד?

לא תאמינו עד כמה פשוט הוא הפתרון! ציפוי דלתות כניסה ועוד, בעזרת טפט בעיצוב שתבחרו בעצמכם מתוך מגוון רחב של אפשרויות. מהם היתרונות של התאמת ציפוי חדש לדלת?

  • מחיר לכל כיס – כעת, כשברור לכם שאין צורך להחליף את הדלת הקיימת בחדשה, אתם בטח תוהים לגבי המחיר. החדשות הטובות הן שהציפוי לבדו, נמכר במחירים אטרקטיביים (כמובן בהתאמה לחומר הגלם והדוגמא) בניגוד לדלת עצמה, שבדרך כלל יכולה גם להגיע למאות ואלפי שקלים.
  • התקנה נוחה – זוכרים שאמרנו שמדובר בפתרון פשוט? הנה הסיבה לכך; ציפוי הדלתות עשוי ממגנט, ומגיע עד לבית הלקוח כיריעה מגולגלת. ללקוח נשאר רק להתאים אותו לדלת, ולהדביק בעדינות את הציפוי לדלת. מדובר במגנט איכותי וחזק, קל לניקיון ועמיד.
  • עיצוב לפי מצב הרוח – כפי שנכתב לעיל, הציפוי עשוי ממגנט אותו ניתן להוריד מהדלת בכל זמן. המשמעות היא שתוכלו לעצב את הדלתות בביתכם בקלות בהתאם למצב הרוח שלכם! הצבע הלבן נראה לכם משעמם פתאום? אין שום בעיה! בזמנכם החופשי, תוכלו להחליף אותו בצבע אחר.

עלית התקנות – דלתות בקלי קלות!

חברת עלית התקנות מציעה ללקוחותיה שלל של אפשרויות! בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, אנו מייצרים טפטים ייחודיים לדלתות חוץ תוך שאיפה מתמקדת לעבודה מושלמת ומקצועית, וליווי מקצועי של הלקוח לכל אורך התהליך – רק בחברת עלית התקנות.

ציפוי דלתות חוץ בעזרת טפט

עוד בנושא:

חידוש דלתות פנים

חידוש דלתות פנים ישנות מידי כמה שנים אנו מרגישים צורך לרענן את ביתנו, מקום העבודה, או בית העסק. אלמנט אחד שנרצה...

ציפוי דלת פלדלת

אין אדם בישראל שלא מכיר את דלתות פלדלת – הפופולריות שלהן עצומה, וכמו החברה, גם אדם המבקש לשדרג את מראה...

ציפוי דלתות

ציפוי דלתות חוץ בני אדם אוהבים להתחדש ולהתרענן, והדבר נכון גם לגבי הסביבה הפרטית שלהם. בין אם מדובר בכורח הנסיבות או...

ציפוי דלת כניסה

ציפוי דלת כניסה מפלדה ועץ דלתות הכניסה מקבלות את פנינו ופני האורחים המגיעים לביתנו. הן המסר שבעל הבית מעביר, ומשקפות באופן...
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט