054-312-4430

לשליחת פרטים:

חידוש דלת כניסה

חידוש דלת כניסה מעץ, פלדה, מעצבות ועוד 

דלתות הכניסה אומרות הכל על הבית, או המשרד שלכם. דלתות יפות ואיכותיות ישפרו את מראה המקום ויגרמו למבקרים והלקוחות להרגיש רצויים ונינוחים, וכמובן שבעקבות זאת הם ישמחו לחזור אליכם. מלבד זאת, דלתות כניסה חייבות למלא את תפקידן לאורך שנים, ולשמור על המקום, בשאיפה למינימום תקלות. במידה וקרתה פגיעה מסיבה כלשהי, חידוש דלת כניסה הוא מה שאתם זקוקים לו כרגע. הרי בואו נודה בכך, אינכם רוצים להישאר עם דלת פגומה…

חידוש דלת כניסה באמצעים פשוטים אך מתקדמים!

דלתות הכניסה אמורות להחזיק מעמד לאורך שנים רבות, הן לא פריט שאנו נוהגים להחליף מידי כמה שנים ולעיתים דלת כניסה אחת תשמש את דיירי המקום לאורך כל חייהם. אך מידי פעם, בכל זאת נוצר הצורך לרענן. כיום, חידוש דלת כניסה הוא פשוט וקל, מהסיבות הבאות:

  • אין צורך להחליף את הדלת – הטכנולוגיה הביאה אותנו לפתח דרך חדשה ופשוטה לשיפוץ הדלתות בביתנו – טפט מגנטי המודבק על גבי הדלת ומסתיר את הפגמים בה, ממש כאילו רכשתם דלת חדשה!
  • עמידות – ייצור הטפטים הללו מתמקד לא רק בעיצוב, אלא גם ביעילות; הם עמידים בפני שריטות, מים, ולעיתים גם אש ומפגעים נוספים, על מנת שלא תצטרכו להחליף אותו לעיתים תכופות.
  • מחיר אטרקטיבי – שהמחיר לא יטריד אתכם, הרי לא מדובר בקניית דלת חדשה. טפטים מגנטיים לדלתות נמכרים במחירים אטרקטיביים השווים לכל כיס.
  • עיצוב לפי מצב הרוח – בהמשך לסעיף הקודם, הרי שכעת תוכלו לרכוש מספר טפטים, ולהחליף אותם לפי מצב הרוח שלכם!

חברת עלית התקנות  – מומחים בחידוש דלתות כניסה

אנו בחברת עלית התקנות מודעות לכך היטב, ומתחייבים להעניק לכם את המוצרים האיכותיים ביותר, לצד עיצובים מקוריים עפ"י דרישות הלקוח – לא תאמינו כמה זה פשוט! כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, ואנו נגיע עד אליכם ונציג בפניכם את הקולקציות המיוחדות שלנו – לכם יישאר רק לבחור מבין מגוון הדלתות הנהדרות שלנו.

חידוש דלת כניסה עם חברת עלית התקנות

עוד בנושא:

ציפוי דלת כניסה

ציפוי דלת כניסה מפלדה ועץ דלתות הכניסה מקבלות את פנינו ופני האורחים המגיעים לביתנו. הן המסר שבעל הבית מעביר, ומשקפות באופן...

דלתות כניסה לבית פרטי

דלתות, דלתות – הן נמצאות בכל מקום; דלתות למשרדים, דלתות בחדרים, ואף דלתות כניסה לבית פרטי בניין קומות, קוטג' ועוד....

תיקון דלתות

תיקון דלתות פנים וחוץ על חשיבותן של דלתות – פנים או חוץ, ניתן לדבר רבות; הן משמשות אותנו במשך שנים, תורמות...

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות במבצע אם בעבר דלתות הכניסה לבית היו רק משטחי עץ או מתכת המגנים על דיירי הבית ממזג האוויר...
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט